Hea koostööpartner

Head uut aastat!

Aitäh Sulle, et oled meie tegemistesse uskunud ja omaltki poolt panustanud! Loodame pikale ja viljakale koostööle ja väljakutsele ühiste lahenduste leidmisele ka edaspidi.

Ei tule saladusena, et ülikool elab muutuste ajastul, mil kaheksast teaduskonnast saab neli. Muutused on aeg-ajalt vajalikud – nii usume, et ka ettevõtluskoostöö muutub selle abil senisest veelgi paremini toimivamaks. Tänavu suureneb see meeskond, kes just Sinu vajadustele ülikoolist teostajat aitab leida, veelgi.

Pöördu oma küsimusega meie poole ning anname endast parima, et leida ülikoolist sobiv teadlane koos meeskonnaga, kes mõtted reaalsuseks teeks. Rõhutan alati, et just selliste koostööprojektidega saavad kasu nii ettevõtja kui ka teadlased ja üliõpilased, kes neist väärtuslikke kogemusi omandavad.

Ja loomulikult on meie uksed Sulle alati avatud!

Tea Varrak
Innovatsiooni ja ettevõtlussuhete prorektor
Innovatsiooni- ja ettevõtluskeskus Mektory direktor

 

 

TTU Mektorys toimus EAS-i poolt traditsiooniline tänu- ja infoüritus Neujahrs-Lunch Eestis tegutsevatele Saksa, Austria ja Šveitsi investoritele. Selleks ürituseks olid kutsutud Eestisse ettevõtete juhid peakorterist ja Eestis asuvate esinduste juhid.